BARAN TUR

2004 yılında Gaziantep merkezli kurulan firmamız Kurulduğu günden bugüne kadar özellikle IRAK ve Ortadoğu Pazarında yaptığı ihracatlarla kısa sürede sektöründe anılan bir firma kimliği kazanmıştır.

Üretim ve ticari faaliyetlerini gaziantep 5. Organize sanayi bölgesinde devam ettiren BARAN-TUR'un ürün yelpazesi çeşitlilik göstermektedir.

İhracat yaptığı bölgelerde güvenilir ticaret anlayışından taviz vermeden, gücünü her geçen yıl daha da arttırmakta, vizyon sahibi yapısını yatırımlarla daha da geliştirmektedir.

Tüketicisinin memnuniyetini, hizmetinin en önemli gereği gören firma, kalite standartlarını tüketici beklentilerine göre düzenlemekte kararlı duruşunu sergilemektedir.

Baran-Tur'un yenilikçi ve rekabetçi gücü ile kriz yönetimine uygun esnek yapısı, firmanın pazardaki her türlü olumsuz gelişmeye karşı kendini koruyan ve en az hasarla bu dönemleri atlatabilmesinin en önemli kriteri olmuştur.

Genç Yönetim Kadrosu, teknolojiyi takip eden, gelişmeleri izleyen, profesyonel ekibi, Baran-Tur'un kısa sürede daha neler yapılabileceği konusunda ipuçları vermektedir.

GRUP FİRMALARIMIZ

- BARAN-TUR İNŞAAT İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
- TYT MÜHENDİSLİK VE TAAHHÜT
- DOMINION SULAMA TARIMSAL ALET İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
- AGNELLO BESİ ÇİFTLİĞİ SAN VE TİC LTD ŞTİ
- UNIFEED HAYVANCILIK SAN VE TİC LTD ŞTİ